Dostlarımızın iyilikleri ve sağlıkları için lütfen telefon ile nasıl tedavi edebileceğinizi veya hangi ilacı verebileceğinizi sormak için aramayınız.
Bir Veteriner Hekim tarafından muayene edilmeden internet'ten veya başka bir kaynaktan edinilen bilgiler ile yapacağınız işlemler, dostunuza yarardan çok zarar verebilir.
TEL : 0216 390 93 17
GSM : 0532 411 58 83

Asya Veteriner Kliniği

Herşey sevgi ile başlar

Asya Veteriner Kliniği

1995 yılından beri sizlerin ve sevgili dostlarımızın hizmetindedir.

Asya Veteriner Kliniği

Değerli dostlarınıza daha iyi bir hizmet verebilmek adına sizi de kliniğimize bekleriz. Daha kaliteli, daha özel ve daha doğru hizmet için bizi arayın.

Pet Shop Bölümü

Minik dostlarımız için petshop bölümümüzde

onların ihtiyaçları olan mama ve 

çeşitli aksesuarları bulabilirsiniz. 

Hakkımızda

vet-hek-talat-yilmazAsya Veteriner Kliniği Pendik’te sevgili dostlarımıza 1995 yılından beri en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Öncelikli hedefimiz; Koruyucu veteriner hekimlik uygulamalarını ön planda tutarak, hayvanlarınızın hastalıklardan korunmasını sağlamak, dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürmesine yardımcı olmaktır.

Kurulduğumuz günden beri temel misyonumuz içimizdeki hayvan sevgisiyle teknik bilgimizi yan yana getirerek sevimli dostlarımıza daha fazla yardımcı olabilmek ve onların da insanlar kadar sağlıklı bir hayat sürmesine yardımcı olabilmektir.

Asya veteriner kliniği, hastalarımızın teşhis ve tedavisinde kullanılmak üzere gerekli ve yeterli tüm teknik donanıma sahip bir kliniktir.

Klinik hekimimiz Veteriner Hekim Talat Yılmaz, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun olmuştur.

Sevgili dostlarınızın tüm sağlık ve yaşamsal sorunlarında güvenle kliniğimize emanet edebilirsiniz.

Saygılarımızla…