Dostlarımızın iyilikleri ve sağlıkları için lütfen telefon ile nasıl tedavi edebileceğinizi veya hangi ilacı verebileceğinizi sormak için aramayınız.
Bir Veteriner Hekim tarafından muayene edilmeden internet'ten veya başka bir kaynaktan edinilen bilgiler ile yapacağınız işlemler, dostunuza yarardan çok zarar verebilir.
TEL : 0216 390 93 17
GSM : 0532 411 58 83

Asya Veteriner Kliniği

Herşey sevgi ile başlar

Asya Veteriner Kliniği

1995 yılından beri sizlerin ve sevgili dostlarımızın hizmetindedir.

Asya Veteriner Kliniği

Değerli dostlarınıza daha iyi bir hizmet verebilmek adına sizi de kliniğimize bekleriz. Daha kaliteli, daha özel ve daha doğru hizmet için bizi arayın.

Pet Shop Bölümü

Minik dostlarımız için petshop bölümümüzde

onların ihtiyaçları olan mama ve 

çeşitli aksesuarları bulabilirsiniz. 

Dijital Rontgen

veteriner dijital rontgenVeteriner hekimlerin teşhis yöntemlerinden birisi de Görüntüleme adıyla özetlenen, hastanın çıplak gözle görülemeyecek dokularının çeşitli donanımlar kullanılarak gözlemlenebilir dokumanlar elde etme sürecidir. Rontgen, Ultrason ve Endoskopi bu alanda en yoğun kullanılan tekniklerdir.

Röntgen görüntülemeli tanı yöntemlerinden biridir. Muayenesi yapılacak olan doku ve organın özelliğine göre direkt ve indirekt olarak uygulanır. Bu uygulamalardan bazıları miyelografi ( omuriliğin ilaçla görüntülenmesi ) sistografi (idrar kesesinin ilaçla görüntülenmesi)’dir.

Kliniğimizde bulunan High Frekans Röntgen cihazı ile gerekli olan her durumda teşhise yardımcı olarak anında radyografi çekilmektedir. Buna ek olarak hastanın durum değerlendirilmesi yapılmaktadır.

Kalça çıkığı, Patella ve dirsek çıkığı, miyelografi gibi özel pozisyon ve çekim tekniği gerektiren durumlar, kırıklar, gastro-intestinal ve üriner sistem kontrast radyografisi, solunum sistemi ve kalp radyografisi gibi tüm çekimler-incelemeler kliniğimizde yapılmaktadır.