Dostlarımızın iyilikleri ve sağlıkları için lütfen telefon ile nasıl tedavi edebileceğinizi veya hangi ilacı verebileceğinizi sormak için aramayınız.
Bir Veteriner Hekim tarafından muayene edilmeden internet'ten veya başka bir kaynaktan edinilen bilgiler ile yapacağınız işlemler, dostunuza yarardan çok zarar verebilir.
TEL : 0216 390 93 17
GSM : 0532 411 58 83

Asya Veteriner Kliniği

Herşey sevgi ile başlar

Asya Veteriner Kliniği

1995 yılından beri sizlerin ve sevgili dostlarımızın hizmetindedir.

Asya Veteriner Kliniği

Değerli dostlarınıza daha iyi bir hizmet verebilmek adına sizi de kliniğimize bekleriz. Daha kaliteli, daha özel ve daha doğru hizmet için bizi arayın.

Pet Shop Bölümü

Minik dostlarımız için petshop bölümümüzde

onların ihtiyaçları olan mama ve 

çeşitli aksesuarları bulabilirsiniz. 

Kısırlaştırma Ameliyatları

KEDİ ve KÖPEKLERDE KISIRLAŞTIRMA

kedi köpek kısırlaştırmaBütün hayvan severlerin ortak derdidir galiba KISIRLAŞTIRMA. Bütün hayvan severler o yada bu şekilde mutlaka ama mutlaka kısırlaştırma konusunu hep konuştu yada düşündü kimilerimiz kulaktan dolma sözlerle kimilerimizde işin ehlinden bir veteriner hekimden bu konuyu öğrenmeye çalıştık. 

Genel olarak eğer dostunuzu kısırlaştırmak gibi bir derdiniz yoksa tabi ki bu konunun da öyle ehemmiyetli bir önemi olmaz. ama dostunuzun cinsel istekleri sizin için bir sorunsa o zaman her kafadan çıkan sesler sizin içinde bir problem demektir. Kararsızsınız zaten kararsız olmanızda gayet normal . Herkes çünkü farklı farklı şeyler söylüyor. Bizce önce arkanıza yaslanın ve bu işi düşünmeye başlayın . Hatta gelin beraber kafa yoralım.

Önce şunu kabul etmelisiniz bu istekler onun doğal bir ihtiyacı. ve yaptığı her şey normal şartlar altında gayet normal ve olması gereken şeyler hatta onun açısından bu işe bakarsanız anormal olan sizin bu konudaki davranışlarınız dahi denebilir. Şimdi sizi rahatsız eden şey ne ? buna karar vermelisiniz.