Dostlarımızın iyilikleri ve sağlıkları için lütfen telefon ile nasıl tedavi edebileceğinizi veya hangi ilacı verebileceğinizi sormak için aramayınız.
Bir Veteriner Hekim tarafından muayene edilmeden internet'ten veya başka bir kaynaktan edinilen bilgiler ile yapacağınız işlemler, dostunuza yarardan çok zarar verebilir.
TEL : 0216 390 93 17
GSM : 0532 411 58 83

Asya Veteriner Kliniği

Herşey sevgi ile başlar

Asya Veteriner Kliniği

1995 yılından beri sizlerin ve sevgili dostlarımızın hizmetindedir.

Asya Veteriner Kliniği

Değerli dostlarınıza daha iyi bir hizmet verebilmek adına sizi de kliniğimize bekleriz. Daha kaliteli, daha özel ve daha doğru hizmet için bizi arayın.

Pet Shop Bölümü

Minik dostlarımız için petshop bölümümüzde

onların ihtiyaçları olan mama ve 

çeşitli aksesuarları bulabilirsiniz. 

Günlük Hospitalizasyon Hizmetleri

pet hospitilazasyonYatarak tedavi olması gereken hastalarımız için kedi ve köpeklerde ayrı bölümlerde olmak üzere yatan hasta bölümümüzde sağlıklarına kavuşmaları için uzman hekimlerimizce tedavileri sürdürülmektedir. 

Hastaların sabah ve akşam detaylı muayeneleri hergün günde iki kez eksiksiz yapılmaktadır. 

Bunun dışında gün boyu veteriner teknikerler eşliğinde en az bir uzman hekim vücut ısıları, iştah durumları, idrar ve dışkı takibi de olmak üzere sürekli ve düzenli kontrollerini yapmaktadır.

Operasyon sonrası bakımda, minik dostunuzun devam eden tedavisinde onların tüm ihtiyaçlarını karşıladığımız yoğun bakım bölümünde misafir ediyoruz. Kedi ve köpekler için ayrı ayrı odalarımız mevcuttur.